













Opis nieruchomości
2 POKOJOWE MIESZKANIE DO WŁASNEJ ARANŻACJI!Niewielkie mieszkanie o powierzchni 35,80 m2, położone na IV piętrze w odnowionym i ocieplonym bloku zlokalizowanym przy ul. Mickiewicza w Ełku.
Lokal dwustronny o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń: 2 ustawne pokoje (z większego wyjście na niewielki balkon typu „loggia”, kuchnia z oknem, łazienka z WC oraz przedpokój.
Mieszkanie wymaga generalnego remontu, przeznaczone do własnej aranżacji. Okna stare, drewniane do wymiany, na podłogach gumoleum. Czynsz do Spółdzielni wynosi 403 zł (zawiera: eksploatację, fundusz remontowy, centralne ogrzewanie, sprzątanie, domofon, zaliczka naw wodę). Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 2,87m2.
Budynek mieszkalny zlokalizowany wśród osiedlowej zieleni, klatki schodowe czyste i zadbane. W pobliżu plac zabaw dla dzieci oraz parking.
Doskonała lokalizacja! Ścisłe centrum miasta, jednakże cicha, spokojna okolica. Wszystko w zasięgu ręki: urzędy, banki, Galeria Handlowa, sklepy, stadion i pływania miejska, przychodnia lekarska, kościół, szkoły, przedszkole, przystanki komunikacji miejskiej.
Oferta idealna dla osób szukających wygody i spokoju. Doskonałe pod inwestycję! Serdecznie zapraszam do oglądania i negocjacji ceny!
DOBRA CENA 175.000,00 zł DO NEGOCJACJI!
Możliwość bezpłatnej konsultacji z doradcą kredytowym i skorzystania z najlepszych warunków kredytowych.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedyne ma charakter informacyjny.
Niniejsze ogłoszenie jest własnością VICTORIA HOUSE NIERUCHOMOŚCI. Wszelkie kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z dn.04.02 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Wszelkie materiały zawarte w ogłoszeniu stanowią tajemnicę VICTORIA HOUSE NIERUCHOMOŚCI w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).
Szczegóły




